Новини
День захисту дітей
30.05.2012

Співаємо та дуркуємо разом із Левком Дурком!

Танцюємо разом із студією танців "Едельвейс"

Тренуємося разом із школою східних єдиноборств "Dodgi"

Вчимося бути стильними та модними разом з модельною агенцією "Sophi Maria Fashion Club"

Вчимося як не боятися стоматолога

Вивчаємо англійську з "Helen Doron"

Майструємо з "Аграфкою"

Модно вдягаємося "Liza" та "Modern kids"

а також дивимося виставу "Літні гастролі Діда Мороза в країні "ЛІМО"


чекаємо Вас 2 червня о 13-00 в тц "Інтерсіті"


тел. для довідок 232-79-65

 

 
Свято 8 березня
24.02.2012

Принеси малюнок аплікацію чи вишивку та виграй приз!

Головний приз: подарунковий сертифікат на суму 500 грн. та безліч заохочувальних призів.

Запрошуємо всіх на світо 8 березня о 13-00. В програмі свята: нагородження переможців, веселі конкурси та майстер-класи.

Роботи приймаються до 07 березня в дитячому навчально-розважальному центрі "Моторна бджілка" з обов'язковим зазначенням віку та контактним номером телефону. Найкращі роботи будуть розташовані по всьому торговому центру.

Довідки за телефонами 232-81-31. проспект Червної калини 62-а "Інтерсіті"

 
Соціальна кампанія "Добрі справи"
02.11.2011
Соціальна кампанія "Добрі справи" спільно із Львівською міською Радою та дитячим навчально-розважальним центром "Моторна бджілка" запрошує усіх небайдужих серцем підтримати малозабезпечених мешканців міста Львова. Принесіть дитині іграшку, одяг, взуття до всіх Новорічних свят. Деталі у ДНРЦ "Моторна бджілка" т. (032) 232 81 31          
 
День відкритих дверей
06.10.2011
У неділю 02 жовтня 2011 р. на День вчителя в Торгово-Офісному центрі "Інтерсіті" (пр.Ч.Калини 62-а) відбувся День відкритих дверей. Для всіх батьків та дітей з 12-00 години презентували свою діяльність дитячий навчально-розважальний центр "Моторна бджілка", Мережа центрів дитячого та сімейного розвитку "Helen Doron" та "BabyClub", школа східних єдиноборств "Dodgi" та школа східних танців "Едельвейс". Усі бажаючі змогли отримати вичерпну інформацію стосовно роботи та графіку занять.
 
Навчайся разом з "Моторною бджілкою"
18.08.2011
Дитячий навчально-розважальний центр "Моторна бджілка"
(ігровий лабіринт, святкування днів народжень, навчання)
огол
ошує запис:

1. на РОЗВИВАЮЧІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ (від 1 року до 3-х).
Неймовірно яскраві та цікаві заняття як для дітей так і для мам і татусів проводить досвідчений педагог-психолог Оксана Григул.
2.  на РОЗВИВАЮЧІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3-4 РОКІВ.
Наші заняття - це цікаві та корисні ігри з професійними педагогами, спрямовані на розвиток уваги, пам'яті, моторики рук, а також загального розумового, фізичного та естетичного розвитку Ваших дітей.
3. на ПІДГОТОВКУ ДО ШКОЛИ (набір триває з вересня по лютий).
Заняття проводяться в ігровій формі професійними педагогами два рази на тиждень. Програма розроблена на основі базової програми підготовки до школи, затвердженої Міністерством освіти України "Я у світі". Ми навчимо Ваших дітей основам граматики та читання, розвинемо пам'ять та увагу, навчимо правильно говорити та чітко висловлювати власні думки, а також правилам поведінки в колективі. Тривалість занять три години.
4. у "КЛУБ МОЛОДИХ МАМ" (від 0 до 3-х років).
Наш клуб створений для молодих мам, що перебувають у декретній відпустці, і потребують "вилазок у світ". Тут матусі, разом із своєю малечею, зможуть відірвавшись від будених справ 2 рази на тиждень на протязі трьох годин цікаво і весело провести час в ігровій кімнаті, наповненій всім необхідним для комфортного перебування немовлят, зав'язати нові корисні знайомства з іншими людьми, поспілкуватися між собою, а також отримати професійну консультацію психолога та педіатра.
5. на БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПСИХОЛОГА (для дітей від 5 років).
Такі консультації включатимуть в себе: створення психо-емоційного портрету малюка, вивчення "проблемних зон" у поведінці дитини, поради батькам.
 
<1234>

Сторінка 1 з 4