Photo Gallery
Пасха 2014
Ми вітаємо перші кроки інформаційно-просвітницької кампанії щодо небезпек електронних відходів та відпрацьованих батарейок і у подальшому будемо всіляко сприяти та підтримувати цій ініціативі!
Приходь та принось разом із собою відпрацьовані батарейки!
 проспект Ч.Калини 62-а. т.232-79-65
Свято Миколая в Інтерсіті на Сихові
Улюблене багатьма свято Різдва Христова був би немислимий без тієї особливої атмосфери, яка   упереджає його : приготування подарунків, святкового столу і прикраси різдвяної ялинки надають святуособливий шарм, роблячи його улюбленим і довгоочікуваним. І тільки один день може відвернути головних \"споживачів\" святкової метушні -дітей - від нетерпіння і очікування. Це День СвятогоМиколая, день покровителя дітей і мандрівників.
Кузьма у торговому центрі Інтерсіті
Після зустрічі з пресою, яка відбулась у п'ятницю, Кузьма охоче роздавав автографи, фотографувався і прогулювався поверхами торгового центру.
Прес-конференція лідера групи „Скрябін” Кузьми
Прес-конференція лідера групи „Скрябін” Кузьми відбулась з представниками мас-медіа у п’ятницю, 6 березня, у торговому центрі «ІнтерСіті» за адресою: м. Львів, проспект Чорновола, 67 г у конференц-залі на 4 поверсі.
Promotion. It's time to make gifts
Since the Inter City shopping center was opened on the eve of Christmas holidays, we held a festive campaign "It's time to make gifts."

During the month Christmas fairy tale was showed for children. Little Witch and White Bunny told about their adventures. Artists showed different tricks. Children were pleasantly surprised by exotic animals.